Запознајте ја реалната верзија на верверичката од „Ледено доба“

Во еден од документарците на Дејвид Атенбороу, ја пронајдовме реалната верзија на „откачената“ верверичка од анимацијата „Ледено доба“. Живее во Африка. 🙂

Запознајте ја реалната верзија на верверичката од „Ледено доба“

Погледнете ја пресмешната реакција на ова слатко животинче, кога ќе сфати дека е под будното око на леопард. Желадот и не му е толку неопходен. 🙂
Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Минималист ;)

Поврзани содржини

  1. Dea Reply

    AHHAHAHAHAHAAHHAHAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!! LELE CUCKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA 😀 <3!!!

Остави коментар