Запознајте ја најслатката мачка на светот

Мачката Снупи е вистинска ѕвезда на социјалните мрежи. Оваа егзотична мачка со кусо влакно е родена на 11 мај 2011 година, а за неа се грижи семејство кое живее во Ченгду, Кина.Запознајте ја најслатката мачка на светотЕдна обожавателка на ова слатко маче, неможејќи да се снајде на официјалниот кинески блог на Снупи, отворила блог на англиски каде што споделува сè што ќе најде за мачката. Исто така на Фејсбук, Инстаграм и на Пинтерест можат да се најдат многу профили кои споделуваат слики од ова слатко маче, па доколку се заљубивте во него, на нив можете да дознаете повеќе информации.Запознајте ја најслатката мачка на светот Запознајте ја најслатката мачка на светот Запознајте ја најслатката мачка на светот Запознајте ја најслатката мачка на светот Запознајте ја најслатката мачка на светот Запознајте ја најслатката мачка на светот Запознајте ја најслатката мачка на светот Запознајте ја најслатката мачка на светот Запознајте ја најслатката мачка на светот Запознајте ја најслатката мачка на светот Запознајте ја најслатката мачка на светот Запознајте ја најслатката мачка на светот Запознајте ја најслатката мачка на светот Запознајте ја најслатката мачка на светот Запознајте ја најслатката мачка на светот Запознајте ја најслатката мачка на светот Запознајте ја најслатката мачка на светот Запознајте ја најслатката мачка на светот  Запознајте ја најслатката мачка на светот  Запознајте ја најслатката мачка на светот  Запознајте ја најслатката мачка на светот  Запознајте ја најслатката мачка на светот


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

  1. Bojce Reply

    najslatkoto nesto… me stopi !!! <3

Остави коментар