Запознајте го Мерлин, малото 2-годишно маче што го освои срцето на Интернетот - Part 2

Запознајте го Мерлин, малото 2-годишно маче што го освои срцето на Интернетот

Погледнете го и ова преслатко маче чие крзно ја менува бојата поради ретко нарушување.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран психолог кој обожава да пишува. Автор на научно-фантастичната книга „На работ од времето“. Животно мото ѝ е дека не смее да помине ниту еден ден без кафе и танцување.

Поврзани содржини

Остави коментар