Вирално видео: 5-годишно девојче покажа како се свири на тапани!

Вирално видео: 5-годишно девојче покажа како се свири на тапани!

Интернетот е полн со видеа од симпатични деца кои прават смешни и слатки работи. Сепак, во последните денови едно видео од девојче кое го покажува својот неверојатен талент стана вирално! Таа има само 5 години, но свири на тапани како вистински професионалец!

Ова детенце кое „готви“ со баба му навистина ќе ве насмее до солзи.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Ужива кога патува и запознава различни култури, ги сака утринските прошетки во природа, многу чоколадо и кафе.

Поврзани содржини

Остави коментар