Урнебесни неуспешни панорами од животни - Part 2

Урнебесни неуспешни панорами од животни

10. Три пати повеќе радост

Урнебесни неуспешни панорами од животни

11. Патка лимузина

Урнебесни неуспешни панорами од животни

12. „Другар ми се обиде да направи панорама од неговото куче“

Урнебесни неуспешни панорами од животни

13. Куче коешто никогаш не лае

Урнебесни неуспешни панорами од животни

14. Куче кенгур во напад

Урнебесни неуспешни панорами од животни

15. „Жирафата се прошета додека правев панорама“

Урнебесни неуспешни панорами од животни

16. „Мајка ми не може да престане да се смее“

Урнебесни неуспешни панорами од животни

17. Мачките се прилагодуваат на животот во пустина

Урнебесни неуспешни панорами од животни

18. „Кога се обидов да направам панорама од коњ“

Урнебесни неуспешни панорами од животни

Погледнете ги и овие смешни фотографии од животни што ќе ви го подобрат расположението.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Студент кој секојдневно се губи низ страниците на некоја книга. Пишувањето и јогата го прават нејзиниот ден целосен.

Поврзани содржини

Остави коментар