Урнебесни неуспешни панорами од животни

Урнебесни неуспешни панорами од животни

Кој не сака добро направена панорама? Оваа технологија што ја нудат смартфоните е одлична за фотографирање пејзажи, но што кога сакате да фотографирате нешто што не може да стои во едно место? Веројатно имате пробано да направите панорама со некоја личност или животно без да го добиете посакуваниот резултат. Најчесто овие обиди завршуваат со човек со две глави, или животно со многу нозе. Во продолжение можете да погледнете неколку вакви неуспешни обиди за панорама кои се толку уникатни, што нема да им верувате на очите. Па, подгответе се за вистинска забава и смеење.

1. Неуспешно фотографирање на куче

Урнебесни неуспешни панорами од животни

2. И вашето куче може да изгледа вака

Урнебесни неуспешни панорами од животни

3. Ова е навистина долга муцка

Урнебесни неуспешни панорами од животни

4. Поделено маче

Урнебесни неуспешни панорами од животни

5. Нов вид?

Урнебесни неуспешни панорами од животни

6. „Правев панорама од новиот двор, кога кучето реши да претрча пред мене“

Урнебесни неуспешни панорами од животни

7. Психоделично куче

Урнебесни неуспешни панорами од животни

8. Интересен израз

Урнебесни неуспешни панорами од животни

9. Сирото маче…

Урнебесни неуспешни панорами од животни

Продолжува на следната страница


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Студент кој секојдневно се губи низ страниците на некоја книга. Пишувањето и јогата го прават нејзиниот ден целосен.

Поврзани содржини

Остави коментар