Снаодлива мачка која не сака да седи сама

Постојат илјадници смешни видеа со мачки на Јутјуб, но никако да ни здодеат. Едноставно секое наредно е посмешно од последното и секојдневно се наоѓа по некое забавно. Оваа мачка не може да седи сама, па нашла начин како да го повикува својот сопственик да ја отвори вратата.

Снаодлива мачка која не сака да седи сама
Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар