Славни жени со секси усни

Сензуалните и секси усни кај една жена, понекогаш се сосема доволни за да ја зовријат крвта на спротивниот пол. Нормално, како и за многу други работи, глумиците, пејачките, моделите и другите познати жени, секогаш се во центарот на вниманието и на ова поле. Руси или бринети, витки или пунички, воопшто не е важно се додека имаат супер жешки усни. Ова се најжешките усни на познатите личности во последниов век.

Анџелина Џоли

Славни жени со секси усни

Џесика Алба

Славни жени со секси усни

Брижит Бардо

Славни жени со секси усни

Скарлет Јохансон

Славни жени со секси усни

Мерлин Монро

Славни жени со секси усни

Ријана

Славни жени со секси усни

Софија Лорен

Славни жени со секси усни

Меган Фокс

Славни жени со секси усни

Џенифер Гарнер

Славни жени со секси усни

Ева Мендез

Славни жени со секси усни


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

 1. Катерина Reply

  Недостасуваат усните на Моника Белучи…

 2. Ирина Reply

  Michelle Pfeiffer

 3. Даниела Reply

  И на Џенифер Лопез…. не и се многу големи, ама сепак има доста сензуални усни. И Маријана Станојковска од кај нас. 🙂

 4. moni Reply

  usnite na angelina jolie sekogas na prvo mesto 😀

Остави коментар