Што се случува кога на девојка ти ќе ѝ кажеш дека си ја изневерил?

Роман Атвуд сакал да се пошегува со својата девојка на нивната 5-годишнина од започнувањето на врската, па решил да ѝ соопшти дека пред 3 недели ја изневерил.

Што се случува кога на девојка ти ќе ѝ кажеш дека си ја изневерил?

Но, тој не ја очекувал реакцијата што ја добил. 🙂


 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар