Секој ден од животот на едногодишното бебе Индиго

Бебенцето Индиго е родено на 9 јули 2012 година. Откога е родено до неговиот прв роденден, неговиот татко Сем заедно со сопругата, снимале по неколку секунди од секој ден на малото бебенце.Секој ден од животот на едногодишното бебе ИндигоЗа неговиот прв роденден тие седнале и се посветиле да ги спојат сите снимки во едно и да го направат ова прекрасно видео, на кое е прикажана првата година од животот на нивното мало синче.Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

  1. Maria Reply

    wooowww! kolku e ubavo videoto!

Остави коментар