Реклами од минатото кои денеска би биле забранети

Многу денешни реклами не се во согласност со човековата етика и моралните стандарди, но кога ќе ги погледнете овие реклами од минатото, ќе сфатите дека денешниве се одлични. Покрај тоа што се дискриминаторски, деградирачки и расистички, повеќето од нив содржат лаги, но сакале или не, тие се дел од историјата и најверојатно вечно ќе останат таму.Реклами од минатото кои денеска би биле забранетиРеклами од минатото кои денеска би биле забранетиРеклами од минатото кои денеска би биле забранетиРеклами од минатото кои денеска би биле забранетиРеклами од минатото кои денеска би биле забранетиРеклами од минатото кои денеска би биле забранетиРеклами од минатото кои денеска би биле забранетиРеклами од минатото кои денеска би биле забранетиРеклами од минатото кои денеска би биле забранетиРеклами од минатото кои денеска би биле забранетиРеклами од минатото кои денеска би биле забранетиРеклами од минатото кои денеска би биле забранетиРеклами од минатото кои денеска би биле забранетиРеклами од минатото кои денеска би биле забранетиРеклами од минатото кои денеска би биле забранетиРеклами од минатото кои денеска би биле забранетиРеклами од минатото кои денеска би биле забранетиРеклами од минатото кои денеска би биле забранетиРеклами од минатото кои денеска би биле забранетиРеклами од минатото кои денеска би биле забранетиРеклами од минатото кои денеска би биле забранетиРеклами од минатото кои денеска би биле забранети


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

 1. Waldorf Reply

  Катастрофа…

 2. taylorswift03 Reply

  Шовинистички реклами.Немам зборови. ;X

 3. s Reply

  stupid motherfuckers !!

 4. Mico Reply

  Navistina reklamite od minatoto se mizerni,ovie denesnive se podobri,no siguren sum deka i ovie (denesnive) eden den ce bidat mizerni vo idninata min.za 10-15 god. napred,no se razbira ‘ne bas site….Za zal i denes ima losi reklami potocno “sebi4ni -agitatorski-glasuva4ki-nemoralni-ednokratno upotreblivi-stereotipni-ne dobri za oko-omalovazuva4ki-strogo naredbeni…i red dr.,no se razbira deka ima i prekrasni,no mal enivniot broj….Ubav den na site dobronamerni luge…

 5. Стево Reply

  Не гледам ништо лошо во рекламиве…

Остави коментар