Ќерката на Курт Кобејн во сексапилна фотосесија

Модната фотографка Хеди Слимејн, поранешен дизајнер за „Dior Homme“, направила феноменална заводлива фотосесија со Френсис Бин Кобејн, ќерката на Курт Кобејн и Кортни Лав.Сексапилна фото сесија на ќерката на Курт КобејнФренсис е родена на 18.08.1992 година, така што таа вчера наполни 19 години. Многумина велат дека за нејзината возраст таа е доста созреана и мудра девојка, а интересно е да се напомене дека никогаш не ја искористила нејзината наследна слава. Засега не ги следи чекорите на својот татко, иако се има појавено како вокал во песната „My Space“ на бендот Evelyn Evelyn. Таа некое време работела како новинар во 2008 година, волонтирајќи за престижниот музички магазин „Rolling Stone“. Оваа фотосесија во рокенрол стил, навистина покажува колку пораснало малото девојче на Курт.Сексапилна фото сесија на ќерката на Курт КобејнСексапилна фото сесија на ќерката на Курт КобејнСексапилна фото сесија на ќерката на Курт КобејнСексапилна фото сесија на ќерката на Курт КобејнСексапилна фото сесија на ќерката на Курт КобејнСексапилна фото сесија на ќерката на Курт КобејнСексапилна фото сесија на ќерката на Курт КобејнСексапилна фото сесија на ќерката на Курт КобејнСексапилна фото сесија на ќерката на Курт КобејнСексапилна фото сесија на ќерката на Курт КобејнСексапилна фото сесија на ќерката на Курт КобејнСексапилна фото сесија на ќерката на Курт КобејнСексапилна фото сесија на ќерката на Курт КобејнСексапилна фото сесија на ќерката на Курт Кобејн


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар