Преслатко мало девојче во необичен дует со својот татко

Преслатко мало девојче во необичен дует со својот татко

На малата дама од ова видео постојано ѝ се причинувалo дека слуша огномети, па поради тоа не можела да заспие. За да ѝ ги оттргне мислите од ова, татко ѝ решил да ѝ предложи да пеат заедно, но… огнометите некако и понатаму остануваат во нејзините мисли, па дури и стануваат дел од песната.Преслатко мало девојче во необичен дует со својот таткоНивниот заеднички настап е многу шармантен, а нејзиното експериментирање со гласот и со начинот на пеење се неодоливо слатки и неверојатни.

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар