Познати жени кои блескаат во своите 40-ти години

Познати жени кои блескаат во своите 40-ти години

Добриот изглед е задолжителен кај познатите жени од шоу-бизнисот, дури и во нивните подоцнежни години, после неколку родени деца. Овие моќни жени дефинитивно блескаат и покрај тоа што веќе одамна се влезени во „зрелите“ години.

Познати жени кои блескаат во своите 40 ти години

Хали Бери
Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Љубопитна новинарка и маркетерка со истражувачки дух, која е во вечна потрага по доза креативност. Животно мото ѝ е дека без утринско кафе, испеана песна и барем малку возбуда, не треба да ѝ помине ниту еден ден. Неостварен сон - да го прошета светот.

Поврзани содржини

Остави коментар