Трејлерот за „Maleficent“ со Анџелина Џоли во својата најзлобна улога досега

Оскаровката Анџелина Џоли ќе се врати на филмското платно после тригодишната пауза, во својата најзлобна улога досега. Дизни го објави првиот трејлер за филмот „Maleficent“, кој ќе биде прикажан во мај, 2014. Погледнете го:

Покрај Анџелина, која ја има улогата на најпознатата злобница од цртаниот филм „Заспаната убавица“ од 1959 година, во филмот се појавува и Ел Фенинг, а епизодна улога има и најмалата ќерка на Џоли, Вивиен.

Трејлерот за „Maleficent“ со Анџелина Џоли во својата најзлобна улога досега


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Љубопитна новинарка и маркетерка со истражувачки дух, која е во вечна потрага по доза креативност. Животно мото ѝ е дека без утринско кафе, испеана песна и барем малку возбуда, не треба да ѝ помине ниту еден ден. Неостварен сон - да го прошета светот.

Поврзани содржини

  1. Anonymous Reply

    Џоли делува моќно, едвај чекам да го гледам филмов :))

Остави коментар