Оваа компанија создава ознаки за миленичиња што можете да ги носите како ѓердан заедно со своето милениче

Оваа компанија создава ознаки за миленичиња што можете да ги носите како ѓердан заедно со своето милениче

Исто како и членовите на семејството, секогаш сакате и миленичињата да бидат во ваша близина. Компанијата „WeLink“ ќе ви помогне да се чувствувате како секогаш да сте блиску до вашето сакано милениче. Оваа компанија е специјализирана за правење ознаки за кучиња со исечена силуета на вашето куче, а сопственикот може да го отстрани исечениот дел од ознаката и да го носи како ѓердан или белезица.

Оваа компанија создава ознаки за миленичиња што можете да ги носите како ѓердан заедно со своето милениче

Освен пресечената силуета, на секоја ознака може да биде напишано името на кучето и адресата или телефонскиот број на сопственикот или каков било цитат што сакате да биде гравиран во ознаката сè додека не надминува повеќе од 30 карактери.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Buse (@busecengiz) on

Во продолжение погледнете некои од моделите што се направени досега.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by WelinkTags 🐾❤️👣 (@welinktags) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by WelinkTags 🐾❤️👣 (@welinktags) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by WelinkTags 🐾❤️👣 (@welinktags) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by WelinkTags 🐾❤️👣 (@welinktags) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by WelinkTags 🐾❤️👣 (@welinktags) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by WelinkTags 🐾❤️👣 (@welinktags) on

И за вашите мачки има различни дизајни, а освен тоа, компанијата нуди и ознаки за коњи и за прасиња.

Оваа компанија создава ознаки за миленичиња што можете да ги носите како ѓердан заедно со своето милениче

 

View this post on Instagram

 

A post shared by WelinkTags 🐾❤️👣 (@welinktags) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by WelinkTags 🐾❤️👣 (@welinktags) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by WelinkTags 🐾❤️👣 (@welinktags) on

Оваа компанија прави домашни влечки кои изгледаат како миленичињата на купувачите.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Со пишување може да постигне многу. Никогаш не се откажува од своите соништа.

Поврзани содржини

Остави коментар