Компанија прави домашни влечки кои изгледаат како миленичињата на купувачите

Компанија прави домашни влечки кои изгледаат како миленичињата на купувачите

Миленичињата се едно од најубавите нешта што постојат. Тие се овде за вас кога се чувствувате лошо, ве мотивираат да бидете одговорна личност и ве забавуваат со нивното однесување. Поради ова многу луѓе се обидуваат на целиот свет да му ја покажат нивната љубов кон милениците.

Компанија прави домашни влечки кои изгледаат како миленичињата на купувачите

Некои купуваат храна и играчки и постојано споделуваат фотографии од нив, а некои пак си купуваат домашни влечки кои наликуваат на нив.

Компанија прави домашни влечки кои изгледаат како миленичињата на купувачите

Компанијата Cuddle Clones е одговорна за овој дизајн. Линијата домашни влечки наречена „Plush Slippers“ е составена од персонализирани модели кои се прават според изгледот на миленичето на купувачот. Иако овој рачно изработен предмет е скап (околу 170 евра) и потребни се 8 недели за негова изработка, сепак можеби вреди кога ќе ги погледнете резултатите. Па, што мислите? Би сакале вакви влечки?

Компанија прави домашни влечки кои изгледаат како миленичињата на купувачите

Компанија прави домашни влечки кои изгледаат како миленичињата на купувачите

Компанија прави домашни влечки кои изгледаат како миленичињата на купувачите

Компанија прави домашни влечки кои изгледаат како миленичињата на купувачите

Компанија прави домашни влечки кои изгледаат како миленичињата на купувачите

Продолжува на следната страница


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Студент кој секојдневно се губи низ страниците на некоја книга. Пишувањето и јогата го прават нејзиниот ден целосен.

Поврзани содржини

Остави коментар