Новогодишна елка за студенти

Драги студенти, годинава заборавете на украсувањето на новогодишната елка. Имаме да ви понудиме едно поинакво решение. Идејата сè уште нема официјален деец, па токму затоа не знаеме нешто повеќе за нејзе. Единствено со сигурност може да се потврди дека е оригинална и штосна. Па што чекате, соберете ги книгите и почнете да украсувате. Учењето за оваа зимска сесија може да почека. 🙂

Новогодишна елка за студенти


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

  1. BIBA Reply

    Lele koe zadovolstvo e ovaaaaa :))

  2. katerina Reply

    нешто што треба да се знае………..

Остави коментар