Направете сами: 6 модели на здолништа без употреба на игла и конец

Никогаш не ни е доволно од трикови за облека, особено во оние ситуации кога беспомошно стоиме пред „празниот“ шкаф и не знаеме што да облечеме. Доколку сакате вашиот буџет да остане недопрен, а истовремено да имате нова модна комбинација, тогаш погледнете го овој интересен туторијал кој ќе ве инспирира и ќе ви покаже како од 6 различни видови маици можете лесно да направите 6 различни хит здолништа…


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран психолог кој обожава да пишува. Автор на научно-фантастичната книга „На работ од времето“. Животно мото ѝ е дека не смее да помине ниту еден ден без кафе и танцување.

Поврзани содржини

Остави коментар