Што сака да прави на интернет вашиот хороскопски знак?

Хороскопските знаци ги задржуваат своите карактеристики и кога се на интернет. Која е омилената активност на секој од нив штом седне на компјутер?

Што сака да прави на интернет вашиот хороскопски знак?

Овен: Ги трола другите по коментари.

Бик: Бара нови рецепти за готвење.

Близнаци: Ги читаат најновите гласини за познатите личности.

Рак: Разгледува фотографии од слатки животни.

Лав: Објавува нова селфи фотографија на социјалните мрежи.

Девица: Гледа туторијали преку кои учи како да се шминка.

Вага: Се занимава со онлајн шопинг.

Скорпија: Гледа порно филмови.

Стрелец: Си резервира хотел за следното патување.

Јарец: Симнува музика и филмови… илегално.

Водолија: Истражува филозофски цитати.

Риби: Виси на својот блог и реобјавува содржини.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Го интересираат општествените науки и сето она што ја истражува повеќедимензионалноста на светот и човековото однесување, но од тоа само правото му е професија. Вљубеник во филмот, фотографијата, читањето и сите спортови на овој свет. Пишувањето му е задоволство кое му овозможува да биде во контакт со нив секој ден.

Поврзани содржини

Остави коментар