Најновото луксузно изненадување на Малдивите

„Dusit Thani“ е последното во низата феноменални луксузни одморалишта кои се наоѓаат на Малдивите. Распослано на брегот со бели песочни плажи на островот Mudhdhoo и опколено со богат морски гребен и тиркизна лагуна, ова одморалиште го промовира тајландското гостопримство.Најновото луксузно изненадување на МалдивитеСоставен дел од него се 100 луксузни вили и резиденции опремени со најнова технологија и луксузен мебел. Цената за изнајмување соба започнува од 563 американски долари, но вреди за услугата која се добива.Најновото луксузно изненадување на Малдивите Најновото луксузно изненадување на Малдивите Најновото луксузно изненадување на Малдивите Најновото луксузно изненадување на Малдивите Најновото луксузно изненадување на Малдивите Најновото луксузно изненадување на Малдивите Најновото луксузно изненадување на Малдивите Најновото луксузно изненадување на Малдивите Најновото луксузно изненадување на Малдивите Најновото луксузно изненадување на Малдивите Најновото луксузно изненадување на Малдивите Најновото луксузно изненадување на Малдивите Најновото луксузно изненадување на Малдивите Најновото луксузно изненадување на Малдивите Најновото луксузно изненадување на Малдивите Најновото луксузно изненадување на Малдивите Најновото луксузно изненадување на Малдивите Најновото луксузно изненадување на Малдивите Најновото луксузно изненадување на Малдивите Најновото луксузно изненадување на Малдивите Најновото луксузно изненадување на Малдивите


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар