Неверојатни танцувачки потези во изведба на американското шоу за таленти

Неверојатни танцувачки потези во изведба на американското шоу за таленти

Она што ќе го видите ќе ви ја спушти вилицата до под, исто како на членовите на жирито од американското шоу за таленти America’s Got Talent.Неверојатни танцувачки потези во изведба на американското шоу за талентиДечкото кој настапува вели дека она што ќе го покаже е нешто како танцување, но штом ќе почне, веднаш ви станува јасно дека неговиот настап е многу повеќе од тоа. Кеничи Ебина буквално како да настапува во „матрицата“. Или како што Хауард Стерн вели во коментарите, тој „го изведе целиот филм Матрикс во 90 секунди“.Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар