Мрзливец ѝ подарува цвет на девојка

Мрзливецот Мети е бебе, кое очигледно уште од „мали нозе“ знае како да остави впечаток кај девојка.


 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар