Момче кое ѝ пркоси на гравитацијата

Момчето Brandon McCuien, познато под псевдонимот „Lil B“ живее во Арканзас, САД. Тој во вистинска смисла на зборот успева да ѝ пркоси на гравитацијата, правејќи неверојатни движења во скок.Момче кое и пркоси на гравитацијатаОва видео е направено во 2011 година на кампот „Loopkicks“ каде што голем број луѓе можеле да се уверат во неговите феноменални вештини и да уживаат во неговиот перформанс.Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

  1. Моника Трајковска Reply

    Leleeeee…me ostavi bez zborovi – bravo!

Остави коментар