Модерна адвокатска канцеларија во Загреб

Модерна адвокатска канцеларија во Загреб

Адвокатските канцеларии обично се полни со здодевен мебел на кој се поставени неколку тони хартија и книги до таванот, а ѕидовите се обложени со дипломи и разни признанија кои ги заработиле оние кои својата работа ја работат таму. За разлика од нив, оваа супермодерна адвокатска канцеларија од Загреб, дизајнирана од архитектот Нино Вираг, многу се издвојува. Просториите се одделени со стаклени ѕидови, исполнети се со многу природна светлина и, се разбира, имаат и многу современ мебел.Модерна адвокатска канцеларија во ЗагребМодерна адвокатска канцеларија во ЗагребМодерна адвокатска канцеларија во ЗагребМодерна адвокатска канцеларија во ЗагребМодерна адвокатска канцеларија во ЗагребМодерна адвокатска канцеларија во ЗагребМодерна адвокатска канцеларија во ЗагребМодерна адвокатска канцеларија во ЗагребМодерна адвокатска канцеларија во ЗагребМодерна адвокатска канцеларија во Загреб


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Го интересираат општествените науки и сето она што ја истражува повеќедимензионалноста на светот и човековото однесување, но од тоа само правото му е професија. Вљубеник во филмот, фотографијата, читањето и сите спортови на овој свет. Пишувањето му е задоволство кое му овозможува да биде во контакт со нив секој ден.

Поврзани содржини

Остави коментар