Мечка се одбива од шофершајбна и прави неколку салта назад

Иако малку е тажно тоа што и се случува на оваа мечка, сепак не може да се оспори фактот и дека е многу смешно. Мечка се одбива од шофершајбна и прави неколку салта назадПогледнете ја само нејзината еластичност и вештини. 🙂Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

 1. da Reply

  Sto e tuka smesno???

 2. nein Reply

  Not funny

 3. mecka Reply

  ne e smesno bolni edni

 4. katastrofa Reply

  uzasno… da bese covek poinaku ke reagiravte.

 5. tazno Reply

  elasticnost i vestini?? kutroto zivotno bega od strav i na sto metri od patot ke pcovisa od vnatresno krvavenje 🙁

 6. cccccc Reply

  aaa what?? :O so ima tuka smesno ne mi e jasno?? kakvo salto nazad? bolen narod..

 7. anonimen Reply

  nema ni s od smeshno 🙁

 8. lara Reply

  ne e nisto smesno,sirota mecka,dusle… greota

Остави коментар