Мајки кажуваат кои се најсрамните работи што ги сториле нивните деца

Мајки кажуваат кои се најсрамните работи што ги сториле нивните деца

Дали се жалите дека вашето дете не ве слуша и се однесува разгалено? Прочитајте ги искуствата на овие неколку мајки и можеби поинаку ќе гледате на неговото однесување.

Мојата тригодишна ќерка врескаше: „Сакам ладно пиво!“ во ресторан

Мојата тригодишна ќерка врескаше: „Сакам ладно пиво!“ во ресторан

Со стапалото врз главата на бебето, мојот две и пол годишен син ме праша: „Да го згазам?“

Со стапалото врз главата на бебето, мојот две и пол годишен син ме праша: „Да го згазам?““


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Го интересираат општествените науки и сето она што ја истражува повеќедимензионалноста на светот и човековото однесување, но од тоа само правото му е професија. Вљубеник во филмот, фотографијата, читањето и сите спортови на овој свет. Пишувањето му е задоволство кое му овозможува да биде во контакт со нив секој ден.

Поврзани содржини

Остави коментар