Луксузно одморалиште за будење на сите сетила

Луксузно одморалиште за будење на сите сетила

Луксузното одморалиште „Gaya Island Resort“ е прекрасно место вгнездено во островот Борнео. Одморалиштето располага со 121 вила, идилични златни плажи, опколено е со прекрасна прашума, а погледот е бесценет.

Луксузно одморалиште за будење на сите сетила

Лесно е достапно, бидејќи е на половина час возење од интернационалниот аеродром „Kota Kinabalu“, но сепак ќе треба да издвоите поголема сума за да уживате во ова парче рај. На располагање ќе ви бидат голем број услуги како третмани во спа-центарот, сафари, нуркање, посета на помали околни острови и што ли уште не.

Луксузно одморалиште за будење на сите сетилаЛуксузно одморалиште за будење на сите сетилаЛуксузно одморалиште за будење на сите сетилаЛуксузно одморалиште за будење на сите сетилаЛуксузно одморалиште за будење на сите сетилаЛуксузно одморалиште за будење на сите сетилаЛуксузно одморалиште за будење на сите сетилаЛуксузно одморалиште за будење на сите сетилаЛуксузно одморалиште за будење на сите сетилаЛуксузно одморалиште за будење на сите сетила


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар