Љубовните врски на актерите од серијата „Како ја запознав мајка ви“

Автор: Маја Владимирова

Дали гледајќи ја популарната серија „Како ја запознав  мајка ви“ некогаш сте помислиле како актерите се поврзани во приватниот живот? Ако досега не сте се запрашале за тоа кој со кого излегувал, тогаш сигурно ќе се изненадите кога ќе го прочитате следново.Љубовните врски на актерите од серијата „Како ја запознав мајка ви“Скутер (Дејвид Буртка), кој се појавува во серијата во улога на момчето на Лили од средно, е всушност сегашниот сопруг на Нил Патрик Херис (Барни).Љубовните врски на актерите од серијата „Како ја запознав мајка ви“Љубовните врски на актерите од серијата „Како ја запознав мајка ви“Канадската актерка и поранешна манекенка Коби Смолдерс (Робин), која во серијата го мрази бракот и децата, во приватниот живот е мажена со Таран Килам, со кого веќе има и ќерка. Таран Килам во серијата го глуми Блауман, колегата на Барни, кој се појавува во неколку епизоди во различни сезони од серијата.Љубовните врски на актерите од серијата „Како ја запознав мајка ви“Љубовните врски на актерите од серијата „Како ја запознав мајка ви“Иритирачкиот лик Сенди Риверс (Алексис Денисоф), кој во серијата работеше како спикер заедно со Робин, во приватниот живот е сопруг на Алисон Хениган (Лили).Љубовните врски на актерите од серијата „Како ја запознав мајка ви“Љубовните врски на актерите од серијата „Како ја запознав мајка ви“Кети (Линдзи Прајс), која се појави во третата сезона на серијата како девојка на Тед, беше негова девојка и во приватниот живот од април, 2008 година. Се разделиле во ноември, 2009-та.Љубовните врски на актерите од серијата „Како ја запознав мајка ви“Љубовните врски на актерите од серијата „Како ја запознав мајка ви“


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

 1. Darky. Reply

  Дејвид и Хил сеуште не се сопрузи, но се во долгорочна врска.

  • дд Reply

   Сопрузи се, еден ден после легализирањето на геј бракови во Њујорк.

 2. . Reply

  wow ! 🙂

Остави коментар