Кучиња на кои не им е јасно колку се големи

Кучиња на кои не им е јасно колку се големи

Сајтот „Bored Panda“ ги повикал своите читатели да испратат слики од своите огромни кучиња. Од нив може да се заклучи една работа – дека огромните домашни миленичиња се исто толку нежни во душата како и помалите од својот вид. Начинот на кој тие се галат со своите сопственици не може да сугерира на ништо друго.

Кучиња на кои не им е јасно колку се големи


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Го интересираат општествените науки и сето она што ја истражува повеќедимензионалноста на светот и човековото однесување, но од тоа само правото му е професија. Вљубеник во филмот, фотографијата, читањето и сите спортови на овој свет. Пишувањето му е задоволство кое му овозможува да биде во контакт со нив секој ден.

Поврзани содржини

Остави коментар