Колку се безбедни кондомите „Дурекс“?

Колку се безбедни кондомите „Дурекс“?

Оваа неофицијална реклама за презервативите „Дурекс“ е дело на Шарлот Рабат. Насловот на рекламата е „Durex Water Balloon“ или „Балон со вода Дурекс“.
Колку се безбедни кондомите „Дурекс“?Иако станува збор за неофицијална реклама, како и секогаш, истакнат е квалитетот на презервативите на многу интересен начин.Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар