Кога една девојка пријатно ќе го изненади своето момче…

Кога момчето на оваа девојка, службено заминало надвор од градот, таа решила дека е време да му подготви едно изненадување. Тој бил колекционер на играчки, игри, сувенири и многу други работи, но немал каде да ги чува.

Така, таа решила, додека е 5 дена отсутен од дома, да му направи машка соба, каде што тој ќе може да ужива во своето слободно време. Се погрижила целосно да ја преуреди старата соба, а во процесот многу ѝ помогнал нејзиниот брат кој работи како дрводелец. Погледнете како таа ја преуредила собата за нејзиното момче.

Кога една девојка пријатно ќе го изненади своето момче... Кога една девојка пријатно ќе го изненади своето момче... Кога една девојка пријатно ќе го изненади своето момче... Кога една девојка пријатно ќе го изненади своето момче... Кога една девојка пријатно ќе го изненади своето момче... Кога една девојка пријатно ќе го изненади своето момче... Кога една девојка пријатно ќе го изненади своето момче... Кога една девојка пријатно ќе го изненади своето момче...


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар