Кога дете ќе ти постави незгодно прашање…

Овој смешен кус филм е дело на Мајкл Дејвис, а во него е прикажан еден неизбежен момент помеѓу родител и дете, односно прашање на кое е малку потешко да се даде одговор. Ваквата ситуација бара снаодливост и креативен одговор за детето да не се вознемири. Погледнете како оваа мајка „се снајде“.
Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар