Камп-приколка со која можете да пловите на вода

Камп-приколка со која можете да пловите на вода

Доколку некогаш заминете на кампување и дојдете во близина на некое езеро, тоа не значи дека морате да се укотвите на брегот. Колку добро би било да продолжите да пловите и да преспиете на вода?Камп-приколка со која можете да пловите на водаТоа е возможно со приколката „SeaLander“ која не само што можете да ја закачите на вашиот автомобил и да тргнете на патување во природа, туку со неа можете и да пловите. Моторот овозможува полнење на батериите на приколката, со што во текот на ноќта би имале електрична енергија.Камп-приколка со која можете да пловите на водаКамп-приколка со која можете да пловите на водаКамп-приколка со која можете да пловите на водаКамп-приколка со која можете да пловите на водаКамп-приколка со која можете да пловите на водаКамп-приколка со која можете да пловите на водаКамп-приколка со која можете да пловите на водаКамп-приколка со која можете да пловите на водаБидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар