Како секогаш да знаете кои чевли во која кутија ви се спакувани?

Оваа одлична финта ќе ви помогне многу лесно секогаш да си ги најдете чевлите кои ви се потребни.

Како секогаш да знаете кои чевли во која кутија ви се спакувани?

Најпрво треба да ги фотографите сите ваши чевли, да ги развиете или испечатите сликите и да ги залепите на кутиите. На овој начин секогаш ќе можете веднаш да ја најдете кутијата во која ви се спакувани потребните чевли.

Како секогаш да знаете кои чевли во која кутија ви се спакувани?

Многу лесно и практично, нели?

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

  1. marfi Reply

    или пак на секоја кутија да напишете кои обувки се во истата 😀

Остави коментар