Како се танцува на лента за трчање?

Како се танцува на лента за трчање?

Ова момче од Џексонвил, Флорида во својата локална теретана открил нова намена на лентата за трчање. Додека останатите посетители си џогираат на своите справи, овој човек, најверојатно несвесен дека го снимаат, танцува многу интересно.
Како се танцува на лента за трчање?Корисникот кој го споделил ова видео напишал:

„Секој ден го гледам ова момче како танцува на лентата. Морав да го споделам со вас. Уживајте.“Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар