Како реагираат мажите кога се лажно обвинети за прељуба?

Како реагираат мажите кога се лажно обвинети за прељуба?

Оваа одлична скриена камера ќе ве насмее до солзи. Станува збор за интересен трик кој две девојки го изведуваат врз парови. Имено, додека едната девојка зема мерки за да му даде на момчето точна големина од моделот што сака да го проба, му остава на вратот трага од црвен кармин.

Како реагираат мажите кога се лажно обвинети за прељуба?

Откако тој ќе излезе од соблекувалната, неговата поубава половина ја чека непријатно изненадување. Ситуацијата ја зачинува втората девојка која излегува од соблекувалната неколку секунди подоцна. Како вие би реагирале доколку се најдете во ваква ситуација?
Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар