Храбра Русинка

Храбра Русинка

Оваа храбра Русинка е најверојатно зависник од адреналин, бидејќи на ваков подвиг, ретко кој е подготвен. Имено, таа чекори на огромна висина по многу тесни бетонски патеки, на врвот од една зграда.

Храбра Русинка

Машката публика на ова видео, со сигурност прво ќе забележи нешто друго 😉Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

  1. Иви Reply

    Ама И женската публика забележа нешто друго. 😛

Остави коментар