Хорор верзија од култниот филм „Сам дома“

Хорор верзија од култниот филм „Сам дома“

Култната комедија „Сам дома“ во која главна улога имаше поранешниот омилен актер на повеќето деца, Меколи Калкин, доби своја хорор најава. Не станува збор за официјален трејлер за некаков римејк на филмот, туку интересно видео склопено од Енрике Палацо, кој прави интересни преработки на трејлери од познати филмови.  Хорор верзија од култниот филм „Сам дома“Ова видео е направено од исечоци од првиот дел на филмот, а со помош на неколку звучни ефекти тој успеал да ја претстави приказната во сосема поинакво издание.Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

  1. Ana Reply

    Kolku samo ne izgleda hororasticno

Остави коментар