Холивудските фраери со „најжешки“ стомачни

Холивудските фраери со „најжешки“ стомачни

Дами, плакнете очи! Од Дејвид Бекам до Рајан Гослинг, ова се дел од момците со „најжешки плочки“ во Холивуд. Неретко ги истакнуваат во филмови и рекламни кампањи, најчесто во улога на брзи, бесни и лоши момци. Уживајте и надополнете ја листата со вашите омилени.

Дејвид Бекам

Холивудските фраери со „најжешки“ стомачни

Хју Џекмен

Холивудските фраери со „најжешки“ стомачни

Крис Хемсворд

Холивудските фраери со „најжешки“ стомачни

Зак Ефрон

Холивудските фраери со „најжешки“ стомачни

Метју Меконахи

Холивудските фраери со „најжешки“ стомачни

Марио Лопез

Холивудските фраери со „најжешки“ стомачни

Ченинг Тејтум

Холивудските фраери со „најжешки“ стомачни

Рајан Гослинг

Холивудските фраери со „најжешки“ стомачни


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Слободното време го минува со голема шолја кафе и со добра книга во рака или пишувајќи го она што ѝ лежи на душата. Не може да поднесе неправда и негува емпатија кон луѓето. Како перфекционист опседнат да даде сè од себе, сонува да направи промена во светот околу неа. Креативна и желна за нови предизвици, со многу нови соништа секој ден, иако понекогаш плашлива од промена. По малку романтична со голема љубов кон англиските книжевни класици.

Поврзани содржини

Остави коментар