Графички дизајнер ги фотошопира славните личности како се дружат со своите помлади верзии

11. Бред Пит

Графички дизајнер ги фотошопира славните личности како се дружат со своите помлади верзии

12. Џулија Робертс

Графички дизајнер ги фотошопира славните личности како се дружат со своите помлади верзии

13. Рики Герваис

Графички дизајнер ги фотошопира славните личности како се дружат со своите помлади верзии

14. Џејми Ли Кертис

Графички дизајнер ги фотошопира славните личности како се дружат со своите помлади верзии

15. Питер Венкман

Графички дизајнер ги фотошопира славните личности како се дружат со своите помлади верзии

16. Метју Пери

Графички дизајнер ги фотошопира славните личности како се дружат со своите помлади верзии

17. Том Хенкс

Графички дизајнер ги фотошопира славните личности како се дружат со своите помлади верзии

18. Харисон Форд

Графички дизајнер ги фотошопира славните личности како се дружат со своите помлади верзии

19. Џорџ Клуни

Графички дизајнер ги фотошопира славните личности како се дружат со своите помлади верзии

20. Доли Партон

Графички дизајнер ги фотошопира славните личности како се дружат со своите помлади верзии

Можеби ќе ве интересира и како изгледаат славните личности на нивните профили на Инстаграм, а како во реалниот живот?

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Ужива кога патува и запознава различни култури, ги сака утринските прошетки во природа, книгите на Стивен Кинг, многу чоколадо и кафе.

Поврзани содржини

Остави коментар