Фотографии направени во вистински момент

Многу теоретичари за фотографија водат жестока расправија дека, како уметност, фотографирањето е многу повеќе отколку едноставно притиснување на копчето во вистинското време. Сепак, фотографиите кои следат се направени на вистинското место, во вистинското време и ништо повеќе. Повеќето од нив се аматерски, но се навистина смешни и интересни.

Фотографии направени во вистински моментФотографии направени во вистински моментФотографии направени во вистински моментФотографии направени во вистински моментФотографии направени во вистински моментФотографии направени во вистински моментФотографии направени во вистински моментФотографии направени во вистински моментФотографии направени во вистински моментФотографии направени во вистински моментФотографии направени во вистински моментФотографии направени во вистински моментФотографии направени во вистински моментФотографии направени во вистински моментФотографии направени во вистински моментФотографии направени во вистински моментФотографии направени во вистински моментФотографии направени во вистински моментФотографии направени во вистински момент

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар