Едно деноноќие во магичниот Дубаи

Ова магично патување низ раскошниот Дубаи, ќе ви овозможи накусо да се препуштите на убавините на градот и да заборавите на секојдневните грижи. Видеото е направено од страна на Dimid, за време на неговата посета на градот, во јануари 2013 година.Едно деноноќие во магичниот Дубаи Пуштете го на цел екран и препуштете ѝ се на магијата сокриена во едно деноноќие, во оваа прекрасна метропола.Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

  1. STOJAN Reply

    MNOGU DOBAR GRAD BEV PRED 1 GODINA MNOGU E UBAVO POZZ

Остави коментар