Кежуал и шик облека за на работа во лето

Девојките секогаш се мислат пред гардероберот што да облечат за на работа во текот на летниот период. Иако имаат десетици тренди и класични парчиња кои ги преплавуваат полиците, изборот е тежок бидејќи на работа треба да изгледаме стилски, но соодветно за средината во која работиме, како и да ни биде пријатно и удобно со оглед на летните горештини. Како да ги комбинирате парчињата облека за да изгледате и опуштено и тренди истовремено? Еве неколку предлози кои ќе ве инспирираат.

Кежуал и шик облека за на работа во лето Кежуал и шик облека за на работа во лето Кежуал и шик облека за на работа во лето Кежуал и шик облека за на работа во лето Кежуал и шик облека за на работа во лето Кежуал и шик облека за на работа во лето Кежуал и шик облека за на работа во лето Кежуал и шик облека за на работа во лето Кежуал и шик облека за на работа во лето Кежуал и шик облека за на работа во лето Кежуал и шик облека за на работа во лето Кежуал и шик облека за на работа во лето Кежуал и шик облека за на работа во лето Кежуал и шик облека за на работа во лето Кежуал и шик облека за на работа во лето Кежуал и шик облека за на работа во лето Кежуал и шик облека за на работа во лето Кежуал и шик облека за на работа во лето Кежуал и шик облека за на работа во лето Кежуал и шик облека за на работа во лето

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

  1. Ирина Reply

    Насловот на статијата гласи: Кежуал и шик облека за во ЛЕТО, но сепак првата комбинација е со џемпер и марама..? Комбинациите се навистина супер, но некои од нив не се за во лето. Поздрав! 😀

Остави коментар