Догстер - најоткачената пародија на најавната шпица на Декстер

Догстер – најоткачената пародија на најавната шпица на Декстер

Утринската рутина на популарниот сериски убиец Декстер Морган (Мајкл Хол), прикажана преку слатко кученце…  Догстер - најоткачената пародија на најавната шпица на ДекстерВидеото е во режија и продукција на Роб Мекфарленд. Ако сте фан на ТВ серијата „Декстер“, лесно ќе ве освои и „Догстер“. Задолжително погледнете го.Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Минималист ;)

Поврзани содржини

Остави коментар