Девојка му приредила интересна шега на нејзиното момче на денот на свадбата

Девојка му приредила интересна шега на нејзиното момче на денот на свадбата

Венчавките не се само најзначајниот момент од животот, туку и најстресниот. Кога забележала дека нејзиното момче не се чувствува најдобро, Хајди Жерелиев одлучила да се пошегува со него за да му го подобри расположението.

Девојка му приредила интересна шега на нејзиното момче на денот на свадбата

Штом Вал, момчето на Хајди се свртел да ја види својата невеста за прв пат, пред него не стоела таа, туку нејзиниот брат Ерик.

Девојка му приредила интересна шега на нејзиното момче на денот на свадбата

„Сопругот беше навистина изненаден што го виде Ерик наместо мене. За среќа тој се навикна на овие шеги од моето семејство.“

Девојка му приредила интересна шега на нејзиното момче на денот на свадбата

Хајди исто така признала дека шегата била интимен момент помеѓу младите момче и девојка, фотографот, Ерик и еден пријател, бидејќи никој од гостите не знаел за настанот сè додека приказната не се прославила.

Девојка му приредила интересна шега на нејзиното момче на денот на свадбата

Девојка му приредила интересна шега на нејзиното момче на денот на свадбата

Реакцијата на момчето е фатена од страна на фотографот Никол Клин.

Девојка му приредила интересна шега на нејзиното момче на денот на свадбата

Продолжува на следната страница


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Студент кој секојдневно се губи низ страниците на некоја книга. Пишувањето и јогата го прават нејзиниот ден целосен.

Поврзани содржини

Остави коментар