Човек ја внесува својата мачка во сцени од холивудски филмови, а резултатите се урнебесни!

Познато е дека мачките поседуваат различни таленти. Тие се добри во ловење глувци, знаат да ги манипулираат луѓето за да добијат гозба и очигледно се одлични актери.

Запознајте ја Лизи чиешто уметничко име е Бувот Кити – најновата Инстаграм сензација.

Човек ја внесува својата мачка во холивудски филмови, а резултатите се урнебесни!

Бувот Кити станала позната по нејзините изведби, ни повеќе ни помалку туку во познати холивудски филмови. Како го направила тоа? Нејзиниот господар Тибо е талентиран видео едитор кој напорно работи за да покаже дека неговата обожавана мачка е вистинска ѕвезда. И успева во тоа! Некои од видеата имаат над еден милион прегледи, а нејзиниот Инстаграм профил брои 400 илјади фанови кои нетрпеливо чекаат да излезат нови видеа.

Да не должиме повеќе, погледнете ги следниве видеа каде што главна ѕвезда е талентираната мачка!

Подобро да умреш отколку да ја поместуваш додека спие

 

View this post on Instagram

 

A post shared by OwlKitty (@owl__kitty) on

Кога твојата мачка не те остава да одиш сам/а во тоалет

 

View this post on Instagram

 

A post shared by OwlKitty (@owl__kitty) on

Ова е единствениот суперхерој што ни треба

 

View this post on Instagram

 

A post shared by OwlKitty (@owl__kitty) on

Кога твојата мачка те контролира

 

View this post on Instagram

 

A post shared by OwlKitty (@owl__kitty) on

Кога ќе влезеш во кујна, а твојата мачка е гладна

 

View this post on Instagram

 

A post shared by OwlKitty (@owl__kitty) on

Продолжува на втората страница


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Психолог кој најдобро се изразува преку пишаниот збор. Нејзиниот личен лајтмотив гласи: „Остани своја и поинаква бидејќи само така ќе блеснеш во полн сјај!“

Поврзани содржини

Остави коментар