Бијонсе се сликаше за секси календар

Бијонсе реши да ги изненади своите фанови со својот прв официјален календар. Тој е достапен за нарачување од нејзиниот официјален сајт за 10,60 евра, додека во официјална продажба ќе биде пуштен на 15 октомври за 15 американски долари.Бијонсе се сликаше за секси календар

„Наскоро ќе биде Нова година, па време е да се подготвите со првиот официјален Бијонсе-календар. Дозволете Бијонсе да ви помогне при организирањето на вашите дневни активности во 2014 година. Секој месец нуди единствена, преубава фотографија од Бијонсе, а календарот може да биде одличен подарок за вашето семејство или за пријателите“ – пишува на нејзиниот официјален сајт.

Бијонсе се сликаше за секси календарКалендарот ќе се состои од 14 различни фотографии, 12 за секој месец од годината, насловна и задна страна.Бијонсе се сликаше за секси календар Бијонсе се сликаше за секси календар Бијонсе се сликаше за секси календар


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар