Безобразен мајмун не знае да се однесува со дама

Безобразен мајмун не знае да се однесува со дама

Ситуацијата во ова видео е типичен пример за она што го нарекуваме „мајмунска работа“. Овој енергичен мајмун ѝ покажува на мачката колку голем „фраер“ е. Дали мајмунов сексуално ја малтретира мачкава или тоа е неговиот начин на забава, проценете сами. 🙂
Безобразен мајмун не знае да се однесува со дамаБидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Љубопитна новинарка и маркетерка со истражувачки дух, која е во вечна потрага по доза креативност. Животно мото ѝ е дека без утринско кафе, испеана песна и барем малку возбуда, не треба да ѝ помине ниту еден ден. Неостварен сон - да го прошета светот.

Поврзани содржини

Остави коментар