Бебиња ја пеат „We will rock you“ од Queen

Туширањето и пеењето под туш отсекогаш оделе рака под рака. Овие две бебиња, придружени од нивниот татко, ќе ви покажат како тоа правилно се прави.Бебиња ја пеат „ We will rock you“ од QueenБидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар